Neden Olmasın

Sosyal Sorumluluk Fonu

Her zaman, hep birlikte.

Neden Olmasın Sosyal Sorumluluk Fonu, içinde yaşadığımız toplumun çok daha iyi şartları hak ettiğine olan inancımızın bir sonucudur. 

Neden Olmasın’da önceliğimiz her zaman, “Kaç kişinin hayatına ve ruhuna dokunabildik?”, “Kaç kişiye gerçekten faydamız dokundu?” sorularını kendimize sorabilmek oldu. Sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte, gençlerimizin, küçük dostlarımızın ve bu muhteşem doğanın yanında olmayı kendimize borç biliyoruz.

Okuyucularımız, dinleyicilerimiz ve müşterilerimiz için yaptığımız her şeyde en yüksek standartlara ulaşma konusunda her ne kadar tutkuluysak da konu gençlerimize, doğaya ve hayvanlara gelince çok daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bundan dolayı, her bir abonelikten elde ettiğimiz gelirin belirli bir kısmını Neden Olmasın Sosyal Sorumluluk Fonu'na aktararak, gerçekleştirdiğimiz projelerle bu dünyada büyük bir iz bırakmak istiyoruz. 

Büyük bir iz

bırakmak istiyoruz.

#100yazı100dost

#100yazı100dost, hayata geçirdiğimiz ilk sosyal sorumluluk projesi olması dolayısıyla bizim için her zaman farklı bir anlamı olan, mutluluk verici bir proje. #100yazı100dost projesinde, kullanıcılarımız ve ekibimiz tarafından Neden Olmasın’da yayınlanan 100 içerik sonunda, barınaklarda bulunan küçük dostlarımıza mama desteğinde bulunduk.

 

Bu projenin tamamlanmasında emeği geçen bütün içerik üreticilerimize ve kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız! 

#100yazı100kitap

Şüphesiz ki, bugüne kadar hayata geçirmiş olduğumuz en özel sosyal sorumluluk projesi #100yazı100kitap’tır. #100yazı100kitap projesinde, sitemizde yayınlanan her bir içerik için kısıtlı imkanlara sahip iki köy okuluna, ellişer ellişer olmak üzere toplam 100 adet okuma kitabı gönderdik. Neden Olmasın olarak, ülkemizin geleceği olan gençlerimizin yanında olmaya bütün yayın hayatımız boyunca devam edeceğiz.
 

#100yazı100kitap

Kitapların arasına koyarak öğrencilere yolladığımız mesaj;

Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.

 

Mustafa Kemal Atatürk

 

 

Umarız bu kitapları keyif alarak ve eğlenerek okursunuz. Hayal edin çocuklar, büyük fikirler, kalpten doğar. Hayallerinize ihtiyacımız var. Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle, kitapları okuduktan sonra arkadaşlarınızla değişim yapmayı unutmayın. :)

 

Sevgilerimizle :)

Neden Olmasın Ekibi

#zekiçevikveahlaklı

#zekiçevikveahlaklı projesinde, Mustafa Kemal Atatürk' ün "Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarfedilen çalışmanın ehemmiyet ve kudsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir." sözünü benimseyerek, Ağırsağlam sponsorluğu ve iş birliği ile bir üniversite öğrencisine, 6 aylık online sporcu koçluk hizmeti sağladık. Bu güzel projede bizi yalnız bırakmayan Ağırsağlam'a ve Ağırsağlam Ekibine çok teşekkür ederiz.