Neden Olmasın Partner Program

Senin hikâyen, senin yolun.

Dünyanın en özel ve en farklı partner programı.

Neden Olmasın, hikâyenizi daha yüksek sesle duyurabilmeniz ve kendinizi etkili bir biçimde anlatabilmeniz konusunda size yardımcı olabilir. 

Herkesin kendi tarzını yansıtabilmesi gerektiğine; hikâyelerimizi ve tecrübelerimizi birbirimizle paylaşmaya başladığımız zaman sınırların ötesine geçebileceğimize inanıyoruz.

Neden Olmasın, hikâyenize ve vermek istediğiniz mesaja ilgi duyan bir kitleye ulaşarak, hem internette hem de gerçek dünyada fark yaratmanıza yardımcı olabilir. Olumlu sosyal değişikliklere imza atmak isteyen kişi ve kuruluşlar için Neden Olmasın'da daima yer vardır.

 

Bir millet sanat ve sanatçıdan yoksunsa tam bir hayata sahip olamaz. 

Mustafa Kemal Atatürk

Muhteşem bir hikâye

dünyayı değiştirebilir.

Senin hikâyen, senin yolun. Sadece anlat. Belki bir çocukluk anını, belki yaptığın bir işe nasıl başladığını, belki fikirlerini, belki tecrübelerini, belki duygularını, belki uzman olduğun bir konuyu ya da aklından geçen herhangi bir şeyi. 

İster bir podcast yayınıyla, ister bir yazıyla, ister bir çizimle, istersen bir videoyla, istersen de bir fotoğraf karesiyle fikirlerini ve tecrübelerini etkili bir kitleyle paylaşarak ilham ver.

Hikâye anlatmanın ve elde edilmiş tecrübeleri başkalarıyla paylaşmanın dünyanın daha iyi bir yer olması konusunda son derece etkili olduğuna inanıyoruz. Bu hikâyeler ve tecrübeler, kendi yolumuzdan gitmemiz için bizlere cesaret veriyor ve harekete geçmemiz için teşvik ediyor. 

 

Hikâye, kitleleri bir araya getirmek ve motive etmek için güçlü bir araçtır. 

Neden Olmasın’ın büyüyen topluluğuyla bağlantı kurmaya başlayın.

Siz yalnızca içeriğe odaklanın. Gerisini sizin için biz halledelim.

İçeriğinizi metinlerle, videolarla, fotoğraflarla, GIF'lerle, illüstrasyonlarla ve profesyonel seslendirmelerle geliştirmenize ve gelir elde etmenize katkıda bulunalım.

Şaşırtıcı hikâyelerle güldürür, düşündürür hatta bazen duygulandırırız. Siz, içeriğiniz ile ilham verirken Neden Olmasın, geri kalan işleri sizin için halleder. İçeriğinizi metinlerle, videolarla, fotoğraflarla, GIF'lerle, illüstrasyonlarla, profesyonel seslendirmelerle ve çok daha fazlası aracılığıyla zaten mükemmel olan içeriğinizi daha da mükemmel hale getirmenize yardımcı olur. Siz yalnızca üretmeye odaklanabilirsiniz.

Nasıl başvururum?

Yaratıcı olun, özgün olun, kendiniz olun.

Önceden hazırlamış olduğunuz veya yeni hazırlamış olduğunuz üç adet örnek içeriği bizimle paylaşın. Göndermiş olduğunuz örnek içeriklerin editörlerimiz tarafından onaylanması durumunda 1 aylık deneme süreciniz başlatılır ve tarafınıza her konuda 7/24 iletişim kurabileceğiniz özel bir editör atanır.

 

Bu bir aylık süreçte ne kadar aktif olduğunuz, düzenli içerik yollayıp yollamadığınız, kullanıcılarla aranızda oluşan iletişim gibi etkenler göz önünde bulundurulur ve süreç sonunda Neden Olmasın Partneri olmaya hak kazanırsınız. Bu bir aylık deneme sürecinde ve partnerlik sürecinde Neden Olmasın Ekibi, size yardımcı olmak için ve zaten iyi olan içeriklerinizi çok daha iyi hale getirmek için daima yanınızda olur.

Bu büyük koleksiyonu beraber büyütelim.

Hemen şimdi Neden Olmasın Partneri ol.

Telif Hakkı © 2020 nedenolmasn.com Tüm hakları saklıdır.